Silverline Ankastre

 1994 yılında Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde kuruluş çalışmaları başlayan firma genç, dinamik ve deneyimli kadrosundan aldığı güçle kısa sürede üretime başlamıştır.

Firma çıkarttığı ilk model olan Softline fırın üstü aspiratörü ile başlattığı estetik ve kalite ilkesini, genişleyen ürün gamıyla ocak, fırın, mikrodalga, bulaşık makinesi, buzdolabı, evye ve batarya modellerine de taşımayı başarmıştır.

ISO 9001 kalite standardı ile üretimi yapılan ürünlerimizin, SGS(CEBEC),TÜV ,UL, GS , TSE ve CE standartlarına uygunluk belgeleri de mevcuttur.

Türkiye piyasasında,
92 adet bölge temsilciliğimiz kanalıyla ulaştığımız 450'den fazla tali bayi ağı ile satış ve pazarlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sektörel liderliğimizi desteklemek amacıyla 170 adet yetkili servisimiz, satış sonrası hizmet kalitesi konusunda çalışmaktadır.

Dünya piyasasında da Rusya, Almanya, İngiltere, Yunanistan başta olmak üzere Kazakistan, Lübnan, Libya, Norveç, Bulgaristan, Letonya, Azerbaycan, İsrail, Litvanya, Kıbrıs ve Avustralya gibi ülkelere ihracat yaparak önemli bir yer edinen firmamız müşteri portföyünü daha da genişletme arzusunda ve çabasındadır.

Web: www.silverline.com.tr