Schock Evye

 30 yılı aşkın bir süre önce, SCHOCK granit eviye’yi icat etti. Bugün dünyada üretilen yaklaşık 2 milyon eviyenin %75’i SCHOCK’un geliştirmiş olduğu metotlar ile üretilmektedir. Bu da firmanın granit eviye teknolojisindeki uluslararası lider pozisyonunu göstermektedir. SCHOCK tüm granit eviyelerini sadece Almanya’da üreten bu alandaki tek granit  eviye üreticisidir. Yarım milyon kadar granit eviye SCHOCK’un Regen’de ki fabrikasında üretilip, gerek SCHOCK markası ile gerekse diğer eviye markaları için yapılan fason üretimler ile dünyanın birçok farklı bölgesindeki üst seviye mutfaklara dağıtılmaktadır.

Silverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş. ile 2011 yılı sonunda başlayan ortaklık ile, Almanya’nın lider granit eviye üreticisi Schock markasının Türkiye’deki tek distribütörüdür. Bu anlaşma ile Silverline Türkiye’deki tüketicileri Alman yüksek kalitesi ile tanıştırmaktadır.

Bu işbirliği ile Silverline, Türkiye pazarında orta ve üst grup Schock granit eviyelerini eviye pazarına tanıtarak, bu pazarda özel bir konum elde etmeyi hedeflemektedir.

Schock ile yapılan bu işbirliği granit eviyelerin yanı sıra ürün gamında bulunan krom ve granit armatürler ve muhtelif eviye aksesuarlarını da kapsamaktadır.

Web: www.schock.com.tr