Fym Banyo Dolabı

 Çeyrek asırlık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla Istanul Hadımköy'de 7000 m2 kapalı 3000 m2 açık alana kurulu üretim tesisinde üretim yapmaktadır.

Bayileri ve geniş dağıtım ağı sayesinde ülkemizin her bölgesindeki müşterilerine ayrıca yapı marketlere, hizmet veren kuruluşumuz, yurtdışına yaptığı ihracatlarla da ekonomimize katkı sağlamaktadır.

Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Balkan pazarında ciddi bir öneme sahip olan kuruluşumuz, yaptığı yeni yatırımlarla banyo mobilyası ve banyo aksesuarları sektöründe ihracattan aldığı payı artırmayı hedeflemektedir.

Günümüzün global rekabet oramında, yeni ve farklı çözümler sunabilmek de gerekiyor. Banyoyu yeniden tanımlayan FYM Bagno , banyoları konforlu, ayrıcalıklı yaşam alanlarına dönüştürüyor.

Estetik çizgisiyle banyo tasarımına farklı bir boyut kazandıran FYM Bagno geniş ürün yelpazesi ve renk seçenekleriyle her banyoda harikalar yaratıyor.

FYM Bagno, modern zamanların yansıması tasarımları, geçmişten günümüze klasiğin ışıltısını, büyüleyici atmosferi dahada görkemli kılan LED aydınlatmasıyla size pırıltılı bir banyo keyfi sunuyor.

Web: www.fymbanyo.com.tr